Menu Zamknij

Klimatyzacja jest główną dziedziną naszej działalności w której specjalizujemy się szczególnie. W bardzo atrakcyjnych cenach udostępniamy Państwu klimatyzatory Daikin, Samusng, GREE, AUX, LG, VIVAX, UNICAL, HAIER, INNOVA, FUJI Electric a także innych sprawdzonych marek najlepszych światowych producentów klimatyzacji. Dlatego w przypadku zainteresowania naszą ofertą zalecamy bezpośredni kontakt ze specjalistą z naszej firmy pod numerem 785 067 785 w celu uzyskania informacji o dostępności wybranych urządzeń. Główny obszar działania naszej firmy to Rzeszów i najbliższe miejscowości tj. (Łańcut, Sokołów Małopolski, Sędziszów Małopolski, Tyczyn, Racławówka, Kielanówka, Staroniwa, Boguchwała, Matysówka, Budziwój, Siedliska, Jasionka, Łąka, Łukawiec, Głogów Małopolski, Krasne, Malawa, Strażów, Załęże, Świlcza, Trzciana.

Oferowane przez nas usługi z zakresu klimatyzacji obejmują kompleksowo

 • Zaprojektowanie instalacji klimatyzacji w oparciu o potrzeby Klienta
 • Dobór urządzeń z bardzo szerokiej gamy produktów wielu najlepszych na świecie producentów
 • Montaż klimatyzacji – każdego systemu jaki jest dostępny na rynku
 • Szybka realizacja na terenie miasta Rzeszów i okolic
 • Posprzedażowa opieka klienta
 • Dbałość o zadowolenie klienta

Co daje klimatyzacja:

Klimatyzacja, najkrócej mówiąc sprowadza się do procesu obróbki powietrza, celem osiągnięcia i zapewnienia jego wymaganych parametrów jakościowych w określonych pomieszczeniach. Tak więc klimatyzacja poprawia komfort osób przebywających w pomieszczeniach, w których jest prawidłowo używana.

Dlaczego klimatyzacja może poprawić komfort życia?

W zależności od charakteru oraz przeznaczenia pomieszczeń użytkowych, stawia się coraz to większe wymagania w odniesieniu do parametrów powietrza. W pomieszczeniach bytowych (zamkniętych), ze względu na dobre samopoczucie znajdujących się tam osób, powinny być spełnione następujące warunki.

 • Temperatura, wilgotność względna, ruch (prędkość) powietrza, muszą być dobrane do ilości przebywających w pomieszczeniu osób, rodzaju wykonywanej pracy, ubioru osób, temperatur powierzchni urządzeń zainstalowanych w pomieszczeniu oraz ilości tych urządzeń itp.
 • Powietrze nie może zawierać przykrych zapachów, a zawartość występujących w nim zanieczyszczeń musi być poniżej najwyższego dopuszczalnego stężenia. Jednym słowem w pomieszczeniach w których przebywają ludzie powinien być zapewniony dopływ powietrza świeżego.
 • Występujące w pomieszczeniu natężenie hałasu nie może przekraczać wartości dopuszczalnej. Instalacja powinna być wykonana z materiałów o odpowiednich parametrach akustycznych, a urządzenia powinny pracować cicho.

Komfort cieplny jest osiągany gdy ludzie nie odczuwają zimna, ciepła oraz przeciągu. Zadaniem klimatyzacji jest zapewnienie warunków komfortu cieplnego podczas całego roku, tzn. dobrego samopoczucia ludzi we wszystkich pomieszczeniach bytowych – przy występowaniu zysków ciepła w lecie i strat ciepła w zimie.

Przygotowana przez nas oferta w zakresie klimatyzacji proponuje następujące możliwości:

 • Instalacja centralnego systemu klimatyzacji (np. typu kanałowego),
 • Montaż klimatyzacji polegająca na dołączeniu modułu chłodzącego do istniejącej instalacji ogrzewania nadmuchowego,
 • Montaż klimatyzacji dla pojedynczych pomieszczeń, np. typu splitmultisplitmini VRV, itp.

Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, aby zapewnić naszym klientom komfortowe warunki klimatyczne, zarówno w pracy, jak i w domu. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie miasta Rzeszów, a także na terenie innych miejscowości województwa małopolskiego. Zapraszamy do wysłania zapytania poprzez formularz na stronie kontakt oraz do kontaktu pod numerem 785 067 785, Szczególnie Klientów z Rzeszowa jak i z całej Polski zachęcamy do skorzystania z naszych usług, oraz do współpracy pełnej Państwa satysfakcji.

klimatyzacja kraków oznaczenie czynnika chlodniczego r32Klimatyzacja – nowości w naszej ofercie na rok 2020

W 2018 roku do gamy dostępnych urządzeń klimatyzacyjnych wprowadzamy szereg jednostek wykorzystujących najnowsze rozwiązanie jakim jest wprowadzenie czynnika chłodniczego R32 na miejsce używanego w ostatnich latach czynnika R410A.

Jako zalety wprowadzenia nowego systemu producenci klimatyzacji podają głównie zmniejszenie urządzeń zewnętrznych, szerszy zakres działania (temperatura), ułatwienie procesu instalacji, niższe koszty eksploatacji ale także znacznie lepszy wpływ na środowisko co szczególnie w mieście ze złym stanem powietrza ma wyjątkowe znaczenie. Dlatego też nowe technologie i rozwiązania obejmują nie tylko zastosowanie nowego czynnika ale także poprawienie procesów filtrowania i oczyszczania powietrza dzięki klimatyzacji.

klimatyzacja kraków porównanie czynnika r410 i r32

Klimatyzacja to komfort przez cały rok

klimatyzacja kraków pompy ciepła z systemem hybrid multi

Obecnie znaczna większość urządzeń klimatyzacyjnych jakie oferujemy to urządzenia będące jednocześnie pompami ciepła. Oznacza to w praktyce, że nasze klimatyzatory nie tylko będą chłodzić Państwa mieszkania i domy latem, ale mają również możliwość ogrzewania i osuszania powietrza. Jest to funkcja szczególnie przydatna w okresach przejściowych kiedy nie opłaca się jeszcze uruchamiać ogrzewania w pełnym wymiarze. Klimatyzator dzięki funkcji pompy ciepła będzie pracował z bardzo dużą wydajnością szczególnie w zakresie temperatur zewnętrznych od -5 do 5 stopni. Dobierzemy dla Państwa takie urządzenia, które sprostają wymaganiom energetycznym, wizualnym i będą pracowały optymalnie pod kątem wydatków.

Zmiany dotyczące nowych wymogów środowiskowych spowodowały wprowadzenie do naszej oferty pomp ciepła pracujących z czynnikiem R32, które mają zastosowanie również w unikalnym połączeniu grzania i chłodzenia w hybrydowym systemie multi.

Zadzwoń